Biuro Sprzedaży: 608-351-808

Poznaj nas.

Nasze nieruchomości to nowoczesne inwestycje, które są estetyczne i funkcjonalne. Odpowiadają na potrzeby przyszłych mieszkańców, związane z codziennym rytmem życia.

Budujemy dla Was.

Pragniemy, aby nasza oferta mieszkaniowa w maksymalnym stopniu spełniała oczekiwania przyszłych Klientów. Bardzo drobiazgowo przygotowujemy projekty mieszkaniowe. Na pierwszym miejscu stawiamy na jakość, funkcjonalność a przez to również atrakcyjność oferty.

Firmę Myhome, tworzą doświadczeni przedsiębiorcy od lat związani z rynkiem nieruchomości i sektorem budowlanym, którzy z pasją i zaangażowaniem oddają się realizacji kolejnych inwestycji.

Doświadczenie poparte realizacjami

Jako inwestor, a zarazem generalny wykonawca, kompleksowo czuwamy nad sprawnym i szybkim przebiegiem prac na naszych osiedlach.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte na budowie nieruchomości, pozwoliło nam ugruntować swoją pozycję na rynku, a Państwu zapewnić spokój związany z realizacją inwestycji.

Zrealizowane

Atrakcyjne Finansowanie

Jako firma o ugruntowanej pozycji finansowej, chcąc się rozwijać, szukamy nowych terenów inwestycyjnych na terenie Dolnego Śląska jak i Wielkopolski.

Jako nieliczni na rynku, w ramach rozliczenia z przyszłym lokatorem, umożliwiamy odsprzedaż terenu inwestycyjnego bądź mieszkania w ramach zakupu nieruchomości.

Zamiana