Biuro Sprzedaży: 608-351-808

Nowoczesne oblicze Milicza

-Dębowa Park!

Poznaj naszą unikalną inwestycję realizowaną w sercu Doliny Baryczy. Na przestrzeni lat, kompleks budynków mieszkalnych stworzy wyjątkowe, zamknięte i bezpieczne osiedle a to wszystko w bliskim otoczeniu lasów i parków!

Minimalistyczna architektura budynków wyróżnia się elegancją i nowoczesnością, a jasna kolorystyka elewacji zapewnia inwestycji ponadczasowy wygląd.

Zobacz dostępność domów

Apartamenty

Unikalne cechy Dębowa Park - Budynek D

Powierzchnia
od 38 do 58m2
Mieszkania
bezczynszowe
Garaż podziemny
i naziemny
Mieszkania
2-4 pokojowe
Zamknięte
kameralne osiedle
Bliskość
natury

Kraina tysiąca stawów

Dolina Baryczy to niezaprzeczalnie jedno z najbardziej urokliwych miejsc na terenie Dolnego Śląska. Czy wiesz, że jest to największe skupisko stawów hodowlanych w Europie?

Park krajobrazowy wraz z rezerwatem przyrody dostarczą wielu wrażeń, wiedzy oraz spokoju. Dębowa park to miejsce w którym odnajdą się osoby w każdym wieku ceniące sobie relaks i bliskość natury.

Zobacz wyjątkową lokalizację miejsca

Lokalizacja

Odpocznij w kontakcie z naturą

 

Dębowa Park to idealne miejsce dla osób które poszukują miejsca doskonale skomunikowanego z miastem. Czyste powietrze i mnóstwo możliwości rekreacyjnych to cechy „sąsiedztwa” na które nie każdy może sobie pozwolić.

Osiedle jest doskonale zlokalizowane – umożliwi to mieszkańcom swobodny dostęp do szkoły podstawowej, gimnazjum, przedszkoli, sklepów, szpitala oraz aptek.

Zobacz galerię budowy